سرویس دین و اندیشه
آیت لله وحید خراسانی توصیه کرد:

هر روز در مساجد قرآن بخوانید و به امام زمان(عج) هدیه کنید

(یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۲۰

رییس و معاونین مرکز رسیدگی به امور مساجد با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله وحید خراسانی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ رییس و معاونین مرکز رسیدگی به امور مساجد با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله وحید خراسانی دیدار کردند.

حضرت آیت الله وحید خراسانی در این دیدار ضمن آرزوی توفیق برای رییس و متولّیان مرکز رسیدگی به امور مساجد، فرمودند: مأموریت مرکز رسیدگی به امور مساجد مأموریت بسیار مهمی است چرا که مسجد، دارای جایگاه مهم و ویژه ای در اسلام است.

 

ایشان در ادامه فرمودند: شایسته است هر روز در تمامی مساجد قرآن تلاوت شده و به ساحت مقدّس امام زمان عجّل اللّه تعالی فرجه الشّریف هدیه شود.

 رییس و معاونین مرکز رسیدگی به امور مساجد با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله وحید خراسانی دیدار کردند  

ایشان در ادامه افزودند: هر شب در مساجد سوره یاسین خوانده شود و به ساحت مقدّس حضرت زهرا سلام الله علیها هدیه شود. با این کار مساجد مورد عنایات آن حضرات قرار می گیرند و موجب کسب توفیق می شود.

 

ایشان در ادامه به متولّیان مرکز فرمودند: مراسم و شعائر مذهبی مانند ایّام فاطمیه، علویه و دهه‌ی مهدویت را در مساجد احیاء کنید و چنانچه سنّت حسنه‌ای را در مساجد برقرار کنید ثواب بی‌‍‌حساب شامل شما خواهد شد.

 رییس و معاونین مرکز رسیدگی به امور مساجد با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله وحید خراسانی دیدار کردند

آیت الله وحید خراسانی در پایان برای رییس و مسئولین مرکز رسیدگی به امور مساجد آرزوی موفقیت کرده و برای توفیقات روزافزون متولّیان این مجموعه دعا نمودند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید