دوشنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۴:۲۰
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۸۰۹۱
گزارشگر : ۶۹۱
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵، گفت:

بهره‌مندی ۳ هزار شهروند از میز خدمتِ مساجد

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵، گفت: سه هزار شهروند از خدمات آموزشی با محوریت مساجد طی ماه مبارک رمضان در باب‌الرضای تهران بهره‌مند شدند.

به گزارش مسجدخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۵، «مهدی اسمعیلی»، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه، گفت: ۱۰۵ کلاس آموزشی سلامت محور با محوریت ماه مبارک رمضان و با عناوین سلامت معنوی و تغذیه سالم به شهروندان به همت اداره سلامت منطقه برگزار شد.
 
وی با اشاره به اینکه این خدمات با هدف ایجاد بستر مناسب به منظور بهره مندی شهروندان از ضیافت معنوی ماه مبارک رمضان و ارتقای همبستگی اجتماعی مبتنی بر مسجد محوری در مساجد و سرای محلات منطقه ارائه شد، افزود: در این راستا سه هزار شهروند باب الرضای تهران از خدمات آموزشی  و میز خدمت سلامت محور بهره مند شدند.
 
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ اضافه کرد: در این کلاس‌های آموزشی شهروندان و روزه داران از مباحث آموزشی متناسب با ماه مبارک رمضان از جمله آداب روزه داری، رمضان از نگاه قرآن و احادیث، فواید روزه داری، تغذیه در ماه مبارک رمضان، خودآگاهی و نقش آن در کیفیت زندگی، سلامت معنوی و... و. آشنا شدند.
 
برپایه این گزارش؛ ۱۰۵ کلاس آموزشی و ۲۶ ایستگاه سلامت محور یا میز خدمت با عناوین سلامت معنوی و تغذیه سالم در ماه رمضان در مساجد سطح محلات برگزار و ۳۰۳۴ شهروند از این خدمات بهره‌مند شد.
 
پایان پیام/
https://dahetakrim.masjed.ir/u/18wv

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه تخصصی مسجد می باشد.