یکشنبه / ۴ تیر ۱۴۰۲ / ۱۰:۵۳
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۸۲۲۴
گزارشگر : ۶۹۱
مدیر ناحیه شهید بهشتی امور مساجد خبر داد:

۲۰۰ مسجد پایگاه اوقات فراغت تابستانی هستند

حجت الاسلام بلندی با بیان‌اینکه ۲۰۰ مسجد ناحیه شهید بهشتی امور مساجد پایگاه اوقات فراغت تابستانی هستند، گفت: به مناسبت دهه ولایت و امامت دوره هادیان غدیر ویژه ۳۰۰ نفر از ائمه جماعات ناحیه برگزار می‌شود.

به گزارش مسجدخبر؛ حجت الاسلام «وحید بلندی» در گفت و گو با شبستان از تدارک برنامه های اوقات فراغت در مساجد ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد(مناطق ۱۳،۸،۷،۴) خبر داد و اظهار کرد: برنامه های فصل اوقات فراغت مساجد این ناحیه در محورهای قرآنی، مهارتی و تفریحی و ورزشی برای نوجوانان و جوانان به میزبانی ۲۰۰ مسجد برگزار می شود.

 

مدیر ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد بیان کرد: در محور قرآنی در راستای تبدیل مساجد به پایگاه قرآنی تلاش کرده ایم که برنامه های تخصصی حفظ و آموزش قرآن کریم را در مساجد برگزار کنیم و در محور مهارتی نیز از دوره های آموزش سازه های ماکارونی تا حکاکی برگزار می شود و سعی کرده ایم با تدارک برنامه های اردویی تابستان مفرح و شادی را برای جوانان رقم بزنیم.

 

وی با اشاره به برنامه های مساجد این ناحیه در ایام دهه ولایت و امامت اشاره کرد و افزود: طی فراخوانی از مساجد این ناحیه خواستیم که از عید قربان تا عید غدیر خم اقدام به راه اندازی پویش «نذر فرهنگی» کنند و به عشق امیرالمومنین علی(ع) اقدام به کارهای خیر فرهنگی همانند برگزاری مسابقات فرهنگی و اهدای هدایا به برگزیدگان و کمک های مومنانه همچون توزیع بسته های معیشتی، ایستگاه صلواتی و پذیرایی داشته باشند.

 

حجت الاسلام بلندی از برگزاری دوره تبلیغی ویژه ائمه جماعات مساجد با عنوان طرح «هادیان غدیر» خبر داد و گفت: این دوره به منظور تبیین جایگاه امامت و ولایت با حضور ۳۰۰ امام جماعت مساجد مناطق ۱۳،۸،۷،۴ برگزار می شود.

 

مدیر ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به فعالیت ۵۰ مسجد «برقرار» در این ناحیه تأکید کرد: در این ناحیه درهای مساجد محوری و مساجدی که در مسیر تردد مردم و رهگذران هستند، ساعات طولانی به روی مردم باز است.

 

پایان پیام/

https://dahetakrim.masjed.ir/u/1au1

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه تخصصی مسجد می باشد.